Дитячі

Дитяча кімната

Дитяча кімната

Вартість комплекту: 23256 грн.

Дитяча кімната, зроблена з екологічно чистих матеріалів, корпус - дсп Еггер (Австрія), торці проклеєні пвх (Польща), фасади та відкриті полиці зроблені з мдф з матовим покриттям, ручки на дверях відсутні для безпеки вашої дитини.


Дитяча кімната на замовлення

Дитяча кімната на замовлення

Вартість комплекту: 12568 грн.

Дитяча кімната: ліжко, комод, шафа для одягу, стіл письмовий, тумбочка, тумба для білизни. Зроблено з екологічно чистих матеріалів, корпус - дсп Еггер (Австрія), торці проклеєні пвх (Польща), механізми відкриття з - доводчиками.


Дитяча кімната на замовлення

Дитяча кімната на замовлення

Вартість комплекту: 12568 грн.

Дитяча кімната: ліжко, комод, шафа одежна, стіл письмовий, тумбочка.
Зроблено під замовлення під індивідуальний розмір з екологічно чистих матеріалів, корпус - дсп Еггер (Австрія), торці проклеєні пвх (Польща), фасади-  фарбований мдф, механізми закривання - з доводчиками.


Дитяча кімната на замовлення

дитячі виготовлення

Вартість комплекту: 16565 грн

Дитяча кімната зроблена на замовлення під ваш розмір з екологічно чистого матеріалу: лдсп австрійського виробництва еггер, фасади зроблено з польського мдф, торці лдсп оброблені пвх, який в жодному разі не відлетить і не зламаєтся, петлі на дверцятах та висувні ящики з доводчиками на плавне зачинення (що бажано для діток) фірми блюм (гарантия 10 років)


Виготовлення під замовлення дитячої кімнати
Вартість комплекту: 16555 грн.

Виготовлення під замовлення дитячої кімнати: ліжко двох'ярусне машинки, бічні сходинки з висувними ящиками, пенал для іграшок, зроблено з екологічно чистих матеріалів, корпус - дсп Еггер (Австрія), торці - проклеєні пвх (Польща), механізми закривання - з доводчиками.

 

G Analytics
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект