Кухні

Кухня кутова виготовлена на замовлення

Стоимость: 2540 y.o.

Кухня кутова виготовлена на замовлення, білий фарбований глянцевий гладкий мдф фасад, корпус лдсп Еггер (екологічно чистий) стільниця виробництва Еггер (Австрія), фурнітура блюм, всі механізми з плавними доводчиками, торці проклеєні ПВХ і все це додає дивовижної краси скіналі, яка підсвічується з нутрії скла, скло сверхпрозоре т.5 мм ст-ть кухні 2450 у.о. окрім  скіналі

Кутова кухня в білому колярі

Стоимость: 1450 y.o.

Кутова кухня в білому колярі, зроблена на замовлення в скандинавському стилі, корпус лдсп кроношпан, торці дсп проклеївши абс 0,5мм, фарбовані матовий фасади з фрезеруванням у класичному стилі, мдф виробництва польща, австрійська стільниця під дерево, лед подсветка, весь матеріал екологічно чистий, сто-сть кухні 1450 у.о. гарантия 18 міс.


 кухня в білом,фарбованому мдф

Стоимость: 2900 y.o.

Дуже красива кухня в білом,фарбованому мдф фасаді полу мат, зроблена під замовлення, під саму стелю, стільниця з штучного каменю трістоун (Корея), мийка прикріплена під стільницею, кухня без ручок, а для зручності відкривання прісутні алюмінієві врізані профіля Гола (італія) і тип-он (механізми на відштовхування), вбудована витяжка, яку майже не видно і в кухні відсутнє пристінковий плінтус, лед подсветка надає кухні ізюменку, фурнітура вся фірми блюм, ст.-ть 2900 у.о.

Кутова кухня з радіусним закругленим

Стоимость: 1565 y.o.

Кутова кухня з радіусним закругленим завершенням у класичному стилі та с вітражом в кутовой секціі, зроблена на замовлення, вся кухня зроблена з екологічечскі чистого матеріалу, мдф польського виробництва, фасад в кольорі слонова кістку з фрезеруванням і покритям  патиною під світлий горіх, с нанесенням додаткового лаку, італійська вологостійка стільниця арпа, механізми плавного закривання австрійської фірми блюм, а також прісустнимі  верхнім багетом і бюлюстрадойю на радіусних відкритих полицях, ст-ть 1565 у.о. гарантія 18 міс.


Стеннка шафа-купе

Стоимость: 1210 y.o.

Стеннка шафа-купе зроблено під індивідуальні розміри, корпус лдсп кроношпан венге, фасади комода, пенала, фарбований  глянцевий мдф, у кольорі крем, механізми всі з плавним закриванням, система штаркє в кольорі венге глянець з преміум механізмами, які роблять рух дверей без шумно, заповнення в купе фарбоване скло (лакобель) з покліеней на нього протиударую плівкою , все зроблено з екологочістих матеріалів, гарантія 10 років, ст-ть стінки 1210 у.о.

Дивовижна прихожа

Стоимость: 980 y.o.

Дивовижна прихожа зроблена під стелю і під розмір приміщення, шафа купє з невидимою  системою «адс» в двох колерах по середені дзеркало срібро), с плавним закриванням і без шумного  руху дверей, корпус зроблено з екологічно чистого матеріалу лдсп т.18 мм і проклеєних торці пвх - абс, а також в цій прихожей. є два шафи які відкриваються гармошкою, що забезпечує удобства при відкривання, закривання, економії місця і удобства щоб щось  дістатися, ст-ть 980 у.е


Стоимость: 45910.00 грн.

Кутова кухня виготовлена під замовлення по індивідуальному проекту, фрезеровані мдф фасади, екологічно чистий лдсп матеріал еггер, алюмінієвий плінтус і нижній цоколь, механізми плавного закривання блюм (гарантія 10-ть років), лід підсвічування, на кухні також стояти тендембокс блюм, авентус HF блюм і карго з доводчиком італійської фірми INOX ст-ть кухні 45910.00 грн

Стоимость: 43255.00 грн.

кутова кухня в класиці зроблена з фрезерованого мдф фасаду з патиною, пілястри, і карниз декор. планки так само виготовлені з мдф, стільниця вітчизняного виробника люксформ, на цій кухні стоять механізми з доводчиками линкен систем, польський мдф, корпус лдсп кроношпан, вбудована техніка ст-ть 43255.00 грн при укладанні з нами договору у нас є можливість укомплектувати вашу кухню німецькою технікою "GUNTER&HAUER" і технікою, мийками та змішувачами "FRANKE" за розумною ціною


Стоимость: 78566.00 грн.

Кухня зроблена під замовлення під індивідуальні розміри. корпус лдсп еггер білого кольору, фасад фарбований білий і рожево-червоний глянцевий
 мдф, фрезеровані ручки і виштовхувачі додають кухні особливу привабливість, стільниця кухні та острів зроблено з кварцитового каменю т. 40 мм, в яку врізана витяжка і варильна поверхня, плавні механізми відкривання і закривання австрійської фірми " блюм ст-ть кухні 78566.00 грн

Кутова кухня з гнутим-радіусним заокругленням зроблена під замовлення, фасади фарбований матовий мдф жовтого кольору(польща), корпус зроблений з лдсп кроношпан, стільниця кварцит 20мм самсунг (корея), вклеєна мийка під стільницю позбавляє вас від сміття, яке потрапляє між мийкою і столеш. led підсвічування завжди виручить в темний час дня, плавне закривання фасадів забезпечує механізми австрійської фірми "блюм" таку кухню можна замовити купити mebel-lux.kiev.ua


кухні під замовлення

Вартість кухні: 40000 грн

прекрасна кухня зроблена під замовлення, за індивідуальними розмірами з фарбованого мдф в
синьому і бежевому кольорі. Два радіусних - гнутих
фасада надають кухні свою витонченість, стільниця
ЕГГЕР Австрія, усі висувні ящики та роспашні фасади
з плавним закриванням, відкривання вверх система
HF ВЛЮМ вар-ть під ключ.

Шпонована кутова кухня на замовлення

Вартість кухні: 45236 грн, стільниці 25200 грн

Шпонована кутова кухня зроблена під замовлення, під індивідуальний розмір в двох кольорах - горіх темний та береза карельська під матовим лаком, на кухні присутні як увігнуті так і вигнуті радіусно (закруглені) фасади, трапецевидна кутова секція, стільниця зроблена з акрилового (штучного) каменю, при якому відсутній з'єднувальний шов. Весь підйомний, распашний і висувний механізм - австрія блюм (гарантія 10 років). Кухня укомплектована вбудованою німецькою технікою.


Кутова кухня  фарбованого глянцевого мдф

 

Кутова кухня виконана з фарбованого глянцевого мдф (Польща) в двох кольорах по ралу, фасади нижніх секцій зроблені з фрезерованою ручкою, пофарбованою ралом 1013, що стильно виражає контраст виробу, кам'яна стільниця і відлита мийка зроблені як одне ціле, без швів і стиків, вся фурнітура - блюм з плавним закриванням, вбудована техніка німецької фірми Gunter&Hauer.

Пряма кухня під замовлення

Вартість без техніки: 32589 грн.

Пряма кухня під замовлення. Корпус - лдсп свиспан товщиною 18мм. Стільниця - Австрія еггер товщиною 38мм, фарбовані мдф фасади (Польща), направляючі повного висунення (ящик повністю відкривається, але не випадає), такі ящики йдуть з посиленням, у вітринах - скло сатин з поліруванням по периметру, фартух робочої стінки (скинали) зроблений з 4-х мм загартованого скла, алюмінієвий пристінковий плінтус, вбудована техніка.


замовити кутову кухню

Вартість: 35894 грн. (без фурнітури блюм
та техніки - 24281 грн)

Кутова кухня виконана з фарбованого матового мдф (Польща) під замовлення за індивідуальними розмірами. Корпус лдсп (екологічно чистий матеріал), проклей торців - авс, на кухні є гнутий (радіусний) фасад, який позбавляє Вас від пилозбірника і додає корисну площу для зберігання кухонних предметів та продуктів, вся фурнітура - блюм з плавним закриванням: HK (підйомний механізм), тендембокс (висувний ящик з металевими боками і з лдсп дном) вбудована техніка німецької фірми Gunter&Hauer.

Кухня з фасадами

Вартість: 49258 грн.

Класична кухня в кольорі горіх, фасад зроблений з екологічно чистого матеріалу мдф (польща), покритий плівкою з патиною, яка захищає фасад від відклеювання, кам'яна стільниця з цільної мийкою. Вся фурнітура з доводчиками на плавне закривання, вбудована побутова техніка.


Кухня з австрійською фурнітурою блюм

Вартість: 28000 грн.

Кухня з австрійською фурнітурою блюм з гарантією 10 років, корпус кухні зроблений з екологічно чистого лдсп еггер, підйомний механізм - HF (складається книжкою, що дуже зручно в експлуатації), алюмінієвий пристінковий плінтус, стільниця - люксформ т. 38мм.

Оригінальна кухня в двох кольорах

Вартість: 47020 грн.

Оригінальна кухня в двох кольорах - поєднання помаранчевого і салатового. Має два гнуті і два внутрішні гнуті фасади, трапецевидна стільниця зроблена з акрилового - штучного каменю самсунг, при чому не видно стиків самої стільниці, і відповідно виключено попадання вологи, яка може спричинити розбухання самої стільниці.


замовити кухню на замовлення

Вартість: 35456 грн.

Кухня, 135 град., корпус - лдсп еггер, торці проклеєні впх 0,6 мм. Кам'яна стільниця, фурнітура з доводчиками від австрійської фірми блюмовшен, з плавним і безшумним закриванням, з лед підсвічуванням і алюмінієвим нижнім цоколем.

Класична кухня

Вартість: 24000 грн.

Кухня з фасадами - фарбований матовий мдф з глибоким фрезеруванням, корпус - лдсп 18мм кроношпан, стільниця - еггер.


виготовлення комбінованої кухні

Вартість: 35654 грн.
(без фурнітури блюм Вартість: 24512 грн)

Комбінована кухня. Низ - матовий сірий мдф з врізними ручками в італійському стилі. У всіх висувних ящиків плавне закривання. Верх - фарбовані скляні фасади без ручок, які відкриваються з допомогою австрійської фурнітури блюм, весь матеріал екологічно чистий.

Кухня кутова

Вартість: 28756 грн.

Кухня кутова, зроблена на замовлення під індивідуальні розміри в поєднанні зеленого і сірого кольору: корпус - лдсп Еггер, фасад - фарбований глянцевий МДФ (Польща), підйомний механізм - блюм (Австрія), доводчики на фасадах, висувні ящики-  тендембокс блюм (Австрія), з нижнім лед-підсвічуванням.


Кухня острівна

Кухня острівна

Вартість: 49756 грн

Кухня острівна, зроблена під індивідуальні розміри в поєднанні білого і чорного кольору: корпус - лдсп Еггер, фасад - фарбований глянцевий МДФ,підйомний механізм - блюм (Австрія), доводчики на фасадах, висувні ящики - тендембокс блюм (Австрія), з нижньою лед-підсвіткою, в кухні використаний алюмінієвий профіль при якому немає необхідності ставити ручки.


Кухня кутова

Вартість: 81256 грн.

Кухня кутова, зроблена на замовлення під індивідуальні розміри: корпус - лдсп Еггер, фасад - фарбований матовий мдф (Польща), підйомний механізм - блюм (Австрія), доводчики на фасадах, висувні ящики тендембокс блюм (Австрія), кам'яна (акрилова) стільниця самсунг (Корея) з кам'яною литою мийкою, з нижнім і верхнім лед-підсвічуванням.

Кухня кутова

Вартість: 35256 грн.

Кухня кутова з пеналами під вбудовану техніку, зроблена під замовлення, двох кольорів фарбованого глянцевого мдф, вся фурнітура відкривається і закривається лекгим дотиком руки, тендембокси, Авентус австрійської фірми Блюм, гарантія 10 років, на робочій стіні стоїть надпрозоре скло, алюмінієвий плінтус, алюмінієвий цоколь, який простоїть довгі роки
Також до кухні зроблений стіл для обідів


Острівна кухня кутова

Вартість: 27541 грн.

Острівна кухня кутова, без ручок, зроблена під замовлення: корпус - екологічно чистий матеріал лдсп Еггер,фасад - фарбований матовий мдф (Польща), підйомний механізм - блюм (Австрія), доводчики на фасадах, плінтус алюміній (який ніколи не втратить зовнішній вигляд)

Кухня в класичному стилі

Вартість: 16500 грн.

Кухня в класичному стилі з патинованими фасадами. Зроблена на замовлення під індивідуальний розмір, з екологічно чистого водостійкого матеріалу австрійкою фірми Еггер, всі механізми з доводчиками для безшумного відкривання і закривання фасадів і ящиків, стінна панель скіналі зроблена з загартованого скла 6 мм з вирізами під розетки


кухня під ключ купити

Вартість: 48350 грн. під ключ

Кухня виконана з фарбованим білим глянцевим
фасадом, на якому выдсутны ручки. Стільниця - Еггер Австрія. Висувні ящики Блюм з плавним закриванням і плавним відкриванням, корпус - екологічно чистий матеріал австрійського виробника Еггер, кромка авс, яка ніколи не відламается. Лєд-підсвічування надає кухні
особливу витонченість і дає максимальне освітлення
для робочого столу, і все це завершує
робоча стінна панель з фарбованого загартованого
скла салатового кольору по каталогу нсs

Кухня пряма

Вартість: 17400 грн.

Кухня пряма. Зроблена з екологічно чистого матеріалу. Фасад фарбований матовий, який надає ніжний колір кухні, вологостійка стільниця - Арпа італія, всі
механізми фірми Блюм (10-ть років гарантії).
Так само на кухні стоїть алюмінієвий цоколь і плінтус


Кухня з екологічно чистого матеріала

Вартість: 65855 грн

Кухня зроблена повністю з екологічно чистого матеріала, корпус - еггер (австрія), торци авс, фасади -  фарбований глянець мдф польща з алюмініевими фасадами з матованим склом, покриті гидрофобною рідиною, вся фурнітура - найкращої в світі фірми блюм, тендембокс, який плавно та без зусиль зачиняеться, верхні фасади з під'ємним механізмом hf, який просто хочеться відкривати, та закривати, все плавно, без стуків та зусиль, стільниця та мийка зроблена з
єдиного акрилового камня, фірми самсунг
вмонтований холодильник, морозильна камера і
все це завершує робоча стінка зі скла з уф друком
та покрита протиударною плівкою

Кухня кутова

Вартість: 15420 грн. під ключ

Кухня кутова з закритими дверцятами зроблена на замовлення під індивідуальні розміри, фасади мдф слонова кістка с патиною горіх темний, а також покрита лаком, котрий захищає фасад від дії духових шаф, посудомийних машин і витяжки. Стільниця т. 38мм еггер (австрия), уся фурнітура австрійської фірми блюм, висувні сітки та карго відомої італійської фірми інокс, алюмінієвий плинтус на кухні ніколи не плавиться від варочної поверхні і не зітреться в районі мийки.

G Analytics
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект